MS Design

Fornir kamienny

Meble kuchenne z szarego forniru kamiennego

Marzysz o nowej, stylowej kuchni, w której będziesz się dobrze czuć podczas przygotowywania posiłków? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię oferta naszej firmy M&S Design, zlokalizowanej we Wrocławiu. Zajmujemy się kamiennymi aranżacjami. Z naszą pomocą możesz mieć kuchnię marzeń. Zrobimy dla Ciebie blat kuchenny na wymiar. Może to być granit, konglomerat, spieki kwarcowe albo fornir kamienny, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Jeśli nie jesteś pewien, który materiał najbardziej sprawdzi się w Twojej kuchni, skontaktuj się z nami. Razem na pewno uda nam się wybrać odpowiedni, który całkowicie odmieni wnętrze Twojego domu.

Trwałość i nowoczesny charakter

Fornir kamienny cieszy się obecnie dużym powodzeniem, jeśli chodzi o wykończenia wnętrz. Jest to materiał, który powstał z naturalnych łupków wyróżniających się ciekawą fakturą oraz piękną barwą. Jest wodoodporny, cienki, elastyczny, dlatego nie ma żadnych problemów przy jego obróbce. Ponadto lekki i łatwy w montażu. Dzięki niemu możemy zastosować kamień w miejscach, gdzie użycie innych, grubych i ciężkich płyt nie byłoby możliwe. Blaty mebli kuchennych z forniru kamiennego są łatwe w wykonaniu, prezentują się wspaniale w każdej kuchni, dodając jej oryginalnego charakteru. Jest to specjalny produkt na rynku, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie można zamontować klasycznego blatu kamiennego.

Uniwersalne zastosowanie

Fornir kamienny dzięki swoim specjalnym właściwościom znalazł szerokie zastosowanie w aranżacji. Arkusze tego materiału są bardzo cienkie, dlatego można z niego wykonać fronty mebli kuchennych, a efekt naprawdę robi wielkie wrażenie. Fornir kamienny może być także użyty do obudowania kominka czy wykonania całej ściany w salonie. Odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz obecność wody sprawiły, że może być stosowany na zewnątrz budynku. Można z niego wykonać elewację lub zaakcentować jakąś wydzieloną część, np. taras. Wygląda równie efektownie, jak tradycyjny kamień, a ze względu na łatwość obróbki jest chętnie wybierany przez klientów.

Nasza firma specjalizuje się w różnego typu realizacjach z kamienia. Wykonujemy blaty do kuchni, schody kamienne, kominki z płaszczem wodnym i inne realizacje. Szczegóły ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Każdy kamienny element wykończenia wnętrz dodaje szyku całości i wygląda bardzo efektownie. Jest przy tym trwały i wytrzymały. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni materiał i zrealizujemy projekt wedle Twoich życzeń

Nasze ostatnie realizacje

Szybka Realizacja

Wytrzymały materiał

Gwarancja jakości

Close Menu