MS Design

Blaty kamienne

Kremowy blat kuchenny

Blaty kuchenne na wymiar

Jeżeli remontujesz mieszkanie lub wykańczasz dom, na pewno zaczynasz się zastanawiać nad wyglądem swojej kuchni. Stanowi bowiem centrum każdego mieszkania, dlatego ważne jest, abyś dobrał odpowiednie wyposażenie i dobrze czuł się w zaaranżowanym przez siebie wnętrzu. Oprócz mebli należy wybrać również odpowiedni blat kuchenny. Wszystko zależy od naszych preferencji oraz możliwości finansowych. Nasza firma M&S DESIGN zlokalizowana jest we Wrocławiu i specjalizuje się w aranżacjach tworzonych z kamienia. Na blat najczęściej wybierany jest granit. Istnieje aż 20 odmian tego kamienia. Dostępne są również konglomeraty i inne kamienie, z których wykonujemy blaty kuchenne na wymiar.

Trwałość i nowoczesny design granitowy

Blaty kuchenne na wymiar wykonane z kamienia są trwałe i bardzo wytrzymałe, jednak ich cena jest wyższa w porównaniu z konstrukcjami laminowanymi. Jeśli więc dysponujemy odpowiednimi środkami, warto zainwestować w kamień, ponieważ wygląda stylowo i nadaje elegancji każdemu wnętrzu, a przede wszystkim może służyć w nienaruszonym stanie przez długie lata. Jeśli chodzi o blaty kamienne, klienci najczęściej wybierają granit, ponieważ jest on najtrwalszy ze wszystkich rodzajów blatów. Ponadto odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Plamy nie pozostawiają na nim śladu, gorący garnek także nie jest w stanie go uszkodzić. Posiada piękną strukturę, która zdecydowanie dodaje szyku w każdym pomieszczeniu. Granit impregnowany jest fabrycznie, dlatego kolejna impregnacja może mieć miejsce dopiero za kilka lat lub wcale, wszystko zależy od odcienia granitu.

Innowacyjne konglomeraty kwarcowe

Konglomeraty kwarcowe cieszą się dużym zainteresowaniem klientów ze względu na trwałość i niezwykłą kolorystykę. Są również nieco tańsze od blatów granitowych. Powstają bowiem z naturalnego kwarcu, zmielonego z żywicą poliestrową i barwnikami. Wyglądają bardzo podobnie do blatów granitowych, jednakże mają jednolitą strukturę, więc jest mniejsze ryzyko pęknięcia podczas obróbki. Blaty z konglomeratu są gładkie, nie mają porów, dlatego nie wymagają impregnacji. Są odporne na wysoką temperaturę. Wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania jest nieco mniejsza niż w przypadku blatów granitowych, ale są łatwe w utrzymaniu w czystości. Z czasem mogą się delikatnie ścierać, ale wówczas wystarczy zamówić profesjonalne odświeżanie. Nasza firma M&S DESIGN z Wrocławia wykona dla Państwa blaty kuchenne na wymiar zgodnie z życzeniami i preferencjami. Oprócz granitu i konglomeratu polecamy również spieki kwarcowe. Oprócz blatów kuchennych wykonujemy także schody kamienne, kominki z płaszczem wodnym i inne aranżacje z kamienia. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i zapoznania się z pełną ofertą.
Nasze ostatnie realizacje

Szybka Realizacja

Wytrzymały materiał

Gwarancja jakości

Close Menu