MS Design

Schody kamienne

Schody z brązowego granitu
Jesteś na etapie wykańczania domu i zastanawiasz się, jakie schody pasowałyby do jego wnętrza? Schody drewniane są klasyczne, pięknie się prezentują i wyglądają elegancko. Jednakże jeśli chodzi o trwałość, ustępują miejsca schodom kamiennym. Nasza firma M&S Design z siedzibą we Wrocławiu wykonuje różnego typu konstrukcje kamienne. Są to schody, blaty, ściany, obudowy kominków i wiele innych. Jeśli więc zdecydowałeś się na schody kamienne, w naszej ofercie znajdziesz kilka odmian kamienia i z naszą pomocą z pewnością wybierzesz interesujący Cię materiał, a my wykonamy dla Ciebie schody wedle Twoich preferencji.

Schody o długiej żywotności

Schody kamienne dzięki swojej ciekawej fakturze oraz bogatej kolorystyce stanowią niewątpliwą ozdobę każdego wnętrza. Są również bardzo wytrzymałe, więc nawet bardzo intensywna eksploatacja ich nie zniszczy, co pozwala nam cieszyć się ich niezmienioną formą przez wiele lat. Z uwagi na wysoką odporność mogą być umieszczone także na zewnątrz budynków. Mogą przybierać różne formy proste, po łuku czy zabiegowe. W ofercie posiadamy kilka rodzajów kamienia o różnorodnej strukturze, co umożliwi wybór tego właściwego, dostosowanego do naszych potrzeb i preferencji.

Rodzaje schodów kamiennych

Najczęściej stosowanym materiałem jest granit. Dostępnych jest wiele rodzajów tego kamienia, co umożliwia nam wybór interesującego nas odcienia. Granit jest bardzo trwały, odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Wybierając ten kamień, macie Państwo pewność, że schody pozostaną w pierwotnej formie przez długi czas. Schody granitowe wyróżniają się niepowtarzalną fakturą, dlatego stanowią niewątpliwą ozdobę każdego wnętrza. Dobrym budulcem schodów jest również marmur, jednak nie jest on tak trwały, jak granit, więc nie nadaje się do użytku zewnętrznego, ale wewnątrz domu sprawdzi się doskonale, a przy tym bardzo efektownie. Dostępny w naszej ofercie jest także trawertyn, dość trwały i unikalny pod względem dekoracyjnym. Konstrukcje wykonane z tego kamienia są wytrzymałe i cieszą oko przez długi czas. Jako firma z Wrocławia wykonujemy rozmaite konstrukcje kamienne, w tym schody kamienne. Bogata oferta materiałów pozwoli Państwu na wybór preferowanego przez siebie tworzywa. Dostępny u nas kamień cechuje się bogactwem barw oraz wyjątkową strukturą, która doda wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Na zamówienie wykonujemy również blaty kamienne oraz obudowę kominków. Posiadamy również wkłady kominkowe wielu znanych marek. Do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru.
Nasze ostatnie realizacje

Szybka Realizacja

Wytrzymały materiał

Gwarancja jakości

Close Menu